Background

Дали е сигурен Бетнис? Кои се методите за депонирање?



Ако барате место за обложување онлајн, Betnis е сигурна опција. Можете да депонирате користејќи ја вашата банкарска сметка или кредитна картичка, а достапни се и е-паричници.
Betnis е сигурна онлајн обложувачка страница.
Betnis е сигурна онлајн обложувачка страница. Одлично место за обложување на вашите омилени тимови и уживање во дополнителни пари додека го правите тоа!
Betnis нуди многу различни спортови и активности, вклучувајќи фудбал, тенис, кошарка, фудбал и многу повеќе! Освен што можете да се обложувате на овие популарни спортски настани, можете да испробате и други опции како што се игри во казино или турнири во покер ако тоа ви одговара повеќе!
Betnis е одлична страница за обложување за оние кои сакаат да се обложуваат на големи спортски настани. Има многу различни типови облози и ви овозможува да го прилагодите вашиот облог. Исто така, нуди облози во живо кои ви даваат можност да се обложувате додека се одржува спортски настан. Betnis нуди бројни промотивни и бонус кодови што можете да ги користите при депонирање или ставање облог.
Betnis е доверлив сајт за онлајн обложување: депонирањето и играњето во Betnis е лесно, практично и безбедно.
Betnis е доверлив сајт за онлајн обложување: депонирањето и играњето во Betnis е лесно, практично и безбедно.
Betnis нуди различни методи за депонирање како што се Visa, MasterCard, Skrill (Moneybookers), Neteller и многу повеќе. USD/EUR/GBP/CNY/RUB итн. Можете да депонирате во многу валути, вклучително и Минималниот износ на депозит е 10 долари за кредитни картички и 20 долари за е-паричници како Skrill или Neteller.
Betnis нуди два вида биткоин паричници: -Биткоин паричникот е бесплатен онлајн биткоин паричник. Овој паричник може да се користи во сите земји, но има ограничени функции. Можете да го користите овој паричник за да купите Биткоин од други корисници или веб-локации.
Можете да ја користите вашата банкарска сметка, дебитна или кредитна картичка за депонирање.
● Може да ја користите вашата банкарска сметка, дебитна или кредитна картичка за депонирање.
● Може да користите и е-паричници како што се Skrill и Neteller.
● Ако сакате да депонирате со Биткоин, прво мора да имате паричник каде што ќе ги добиете биткоините и ќе ги испратите во Бетнис.
Betnis ги нуди следниве опции за повлекување: жичен трансфер (BWT), Neteller, Skrill (Moneybookers) и Visa.
Betnis нуди фудбал, тенис, кошарка, одбојка, моторни спортови, ракомет и многу други спортови и опции за обложување. Исто така, постојат голем број специјални облози, како што се облози под/над (исто така познати како вкупно) за вкупниот број на поени постигнати од двата тима во една игра (на пр. американски фудбал) или колку пати играчот ќе постигне во тенис. Можете исто така да ставате етапни или егзотични облози на настани, како на пример кој тим ќе ја освои наградата МВП на НБА
Можете да ја користите вашата банкарска сметка или кредитна картичка за депонирање пари: постои и опција за депонирање преку е-паричник.
Betnis има широк спектар на методи за депонирање, вклучувајќи ги и најпопуларните. Тоа се:
● Банкарска сметка - метод што го претпочитаат многу играчи бидејќи е брз и лесен за поставување. Можете исто така да ја користите вашата дебитна или кредитна картичка за депонирање, но ако сакате да не ги давате вашите лични податоци онлајн, достапни се и опциите за е-паричник како што се Skrill, Neteller и PayPal.
Betnis е одлично место за обложување на вашите омилени тимови и уживање во дополнителна готовина додека го правите тоа!
Betnis е одлично место за обложување на вашите омилени тимови и уживање во дополнителни пари додека го правите тоа! Betnis има широк спектар на опции за обложување, вклучувајќи ги сите главни спортови. Исто така, има лесен за користење интерфејс кој ги поедноставува депозитите и повлекувањата.
Betnis е сигурен сајт за обложување; Тие работат од 2015 година, што значи дека имаат доволно време да ги расчистат сите неред во нивните системи пред да отворат продавница за бизнис.
Betnis е одлично место за обложување на вашите омилени тимови и уживање во дополнителна готовина додека го правите тоа!

Prev Next