Background

A është Betnis i besueshëm? Cilat janë mënyrat e depozitimit?Nëse jeni duke kërkuar për një vend për të bastuar në internet, Betnis është një opsion i besueshëm. Ju mund të depozitoni duke përdorur llogarinë tuaj bankare ose kartën e kreditit, dhe kuletat elektronike janë gjithashtu të disponueshme.
Betnis është një faqe e besueshme bastesh në internet.
Betnis është një faqe e besueshme bastesh në internet. Një vend i mrekullueshëm për të bastuar në ekipet tuaja të preferuara dhe për të shijuar ca para shtesë ndërkohë që e bëni!
Betnis ofron shumë sporte dhe aktivitete të ndryshme, duke përfshirë futbollin, tenisin, basketbollin, futbollin dhe më shumë! Përveç të qenit në gjendje të vini bast në këto ngjarje të njohura sportive, mund të provoni edhe opsione të tjera si lojëra kazino ose turne pokeri nëse kjo ju përshtatet më mirë!
Betnis është një faqe e shkëlqyer bastesh për ata që duan të bastojnë në ngjarje të mëdha sportive. Ka shumë lloje të ndryshme bastesh dhe ju lejon të personalizoni bastin tuaj. Ai gjithashtu ofron baste të drejtpërdrejta që ju japin mundësinë për të bastuar ndërsa zhvillohet një ngjarje sportive. Betnis ofron kode të shumta promocionale dhe bonuse që mund t'i përdorni kur depozitoni ose vendosni një bast.
Betnis është një faqe e besueshme bastesh në internet: depozitimi dhe luajtja në Betnis është e lehtë, e përshtatshme dhe e sigurt.
Betnis është një faqe e besueshme bastesh në internet: depozitimi dhe luajtja në Betnis është e lehtë, e përshtatshme dhe e sigurt.
Betnis ofron metoda të ndryshme depozitimi si Visa, MasterCard, Skrill (Moneybookers), Neteller dhe më shumë. USD/EUR/GBP/CNY/RUB etj. Ju mund të depozitoni në shumë monedha, duke përfshirë Shuma minimale e depozitës është 10 dollarë për kartat e kreditit dhe 20 dollarë për kuletat elektronike si Skrill ose Neteller.
Betnis ofron dy lloje kuletash bitcoin: -Bitcoin portofol është një portofol falas në internet. Ky portofol mund të përdoret në të gjitha vendet, por ka veçori të kufizuara. Ju mund ta përdorni këtë portofol për të blerë Bitcoin nga përdorues të tjerë ose faqe interneti.
Ju mund të përdorni llogarinë tuaj bankare, kartën e debitit ose kartën e kreditit për të depozituar.
● Mund të përdorni llogarinë tuaj bankare, kartën e debitit ose kartën e kreditit për të depozituar.
● Mund të përdorni edhe kuletat elektronike si Skrill dhe Neteller.
● Nëse dëshironi të depozitoni me Bitcoin, fillimisht duhet të keni një portofol ku do të merrni Bitcoin-et dhe do t'i dërgoni në Betnis.
Betnis ofron opsionet e mëposhtme për tërheqje: Transfertë bankare (BWT), Neteller, Skrill (Moneybookers) dhe Visa.
Betnis ofron futboll, tenis, basketboll, volejboll, sport motorik, hendboll dhe shumë opsione të tjera sportive dhe bastesh. Ekzistojnë gjithashtu një numër bastesh speciale, të tilla si baste nën/mbi (të njohura edhe si totale) mbi numrin total të pikëve të shënuara nga të dyja skuadrat në një lojë (p.sh. futbolli amerikan) ose sa herë do të shënojë një lojtar në tenis. Ju gjithashtu mund të vendosni baste skene ose ekzotike në ngjarje, të tilla si se cili ekip do të fitojë çmimin MVP të NBA
Ju mund të përdorni llogarinë tuaj bankare ose kartën e kreditit për të depozituar para: ekziston gjithashtu mundësia për të depozituar përmes portofolit elektronik.
Betnis ka një shumëllojshmëri të gjerë të metodave të depozitimit, duke përfshirë ato më të njohurat. Këto janë:
● Llogaria bankare - metoda e preferuar nga shumë lojtarë pasi konfigurohet shpejt dhe lehtë. Ju gjithashtu mund të përdorni kartën tuaj të debitit ose të kreditit për të depozituar, por nëse preferoni të mos jepni informacionin tuaj personal në internet, opsionet e portofolit elektronik si Skrill, Neteller dhe PayPal janë gjithashtu të disponueshme.
Betnis është një vend i mrekullueshëm për të bastuar në skuadrat tuaja të preferuara dhe për të shijuar ca para shtesë ndërkohë që e bëni!
Betnis është një vend i mrekullueshëm për të bastuar në skuadrat tuaja të preferuara dhe për të shijuar ca para shtesë ndërkohë që e bëni! Betnis ka një shumëllojshmëri të gjerë opsionesh bastesh, duke përfshirë të gjitha sportet kryesore. Ai gjithashtu ka një ndërfaqe të lehtë për t'u përdorur që thjeshton depozitat dhe tërheqjet.
Betnis është një faqe e besueshme për baste; Ata kanë qenë në biznes që nga viti 2015, që do të thotë se kanë mjaft kohë për të pastruar çdo rrëmujë në sistemet e tyre përpara se të hapin dyqanin për biznes.
Betnis është një vend i mrekullueshëm për të bastuar në skuadrat tuaja të preferuara dhe për të shijuar ca para shtesë ndërkohë që e bëni!

Prev Next